DAV Club - екскурсійний туроператор
В не робочий час компанії
залишайте заявки в
або бронюйте самостійно онлайн
Режим роботи
ПН–ПТ: 10.00 - 18.30, СБ: 10.30 - 14.30
Курс валют
USD/UAH 27,87 EUR/UAH 31,07

Автобусні квитки до Болгарії

2020 Автобусний чартер Україна - Болгарія - Україна (КОЖНИЙ ДЕНЬ)

Маршрут: 2020 Київ - Созополь (КОЖНИЙ ДЕНЬ)

Період виконання 03.07.2020 - 25.09.2020
Місто виїзду - Київ
Місто приїзду - Созополь

День Час Місто Місце
1 06:30 Київ Метро Палац Україна
1 06:45 Київ Зупинка метро Теремки, проспект Академіка Глушкова
1 08:30 Біла Церква На трасі під мостом
1 10:00 Умань АЗС WOG, на трасі
1 12:30 Одеса Залізничний вокзал (Італійський бульвар, буд. 6, кінцева маршруток на Ізмаїл)
1 13:30 Одеса АЗС ОККО, (2 Стовпа), на виїзді з Одеси
1 17:00 Ізмаїл c. Броска, кафе Бросанжелес, на виїзді з м. Ізмаїл
1 19:00 Рені Автостанція Рені, вул. Пролетарська, буд. 23
2 07:00 Балчик АЗС Лафі
2 07:20 Албена КПП на колі
2 07:35 Кранево Зупинка Топмаркет
2 08:00 Золоті піски Зупинка Управління
2 08:40 Святий Костянтин та Олена КПП на в'їзді в курорт
2 08:50 Варна Зупинка Кафедральний собор
2 09:15 Бяла АЗС біля дороги
2 10:35 Обзор Автостанція
2 10:50 Святий Влас АЗС, готель Julia
2 11:10 Сонячний берег Готель Riva (колишній готель Балкан)
2 11:30 Несебр Готель Феста Понорама
2 11:40 Равда Центральна площа, біля фонтану
1 11:45 Ахелой Ресторан Чорне і біле
2 12:00 Помор'я Автовокзал, нове місто
2 12:25 Сарафово На трасі під мостом
2 12:30 Бургас АЗС Лукойл, кільце на виїзді з Бургаса в Варну
2 12:45 Чорноморець На трасі під мостом
2 13:00 Созополь Ресторан Черно море
Маршрут: 2020 Созополь - Київ (КОЖНИЙ ДЕНЬ)

Період виконання 05.07.2020 - 27.09.2020
Місто виїзду - Созополь
Місто приїзду - Київ

День Час Місто Місце
1 12:00 Созополь Ресторан Черно море
1 12:15 Чорноморець Траса під мостом
1 12:30 Бургас АЗС Лукойл, кільце на виїзді з Бургаса в Варну
1 12:35 Сарафово На трасі під мостом
1 12:45 Помор'я Автовокзал, нове місто
1 12:30 Ахелой Ресторан Чорне і біле
1 13:20 Равда Центральна площа, біля фонтану
1 13:40 Несебр Готель Феста Понорама
1 13:55 Сонячний берег Готель Riva (колишній готель Балкан)
1 14:15 Святий Влас АЗС, готель Julia
1 15:00 Обзор Автостанція
1 15:30 Бяла АЗС біля дороги
1 16:00 Варна Зупинка Кафедральний собор
1 16:20 Святий Костянтин та Олена КПП на в'їзді в курорт
1 16:50 Золоті піски Зупинка Управління
1 17:15 Кранево Автобусна зупинка, біля магазину Minimarket
1 17:30 Албена КПП на колі
1 17:50 Балчик АЗС Лафі
2 05:50 Рені Автостанція Рені, вул. Пролетарська, буд. 23
2 07:50 Ізмаїл c. Броска, кафе Бросанжелес, на виїзді з м. Ізмаїл
2 11:20 Одеса АЗС ОККО, (2 Стовпа), на виїзді з Одеси
2 12:20 Одеса Залізничний вокзал (Італійський бульвар, буд. 6, кінцева маршруток на Ізмаїл)
2 14:50 Умань АЗС WOG на трасі
2 17:20 Біла Церква На трасі під мостом
2 18:05 Київ Зупинка метро Теремки, проспект Академіка Глушкова
2 18:30 Київ Метро Палац Україна

* Внимание, время прибытия автобуса указано ориентировочно, в зависимости от прохождения границы

DAV Club - екскурсійний туроператор ©  2000 - 2020
Будь-яке використання матеріалів дозволено тільки з посиланням на сайт https://bus.davclub.ua/